Miarka emaliowna 0.5L Riess Streublumen

Nowy produkt

10 dni
Riess
0.5 L
9 cm
12 cm
Kubek emaliowany z miarką o średnicy 9 cm, pojemność 0,5 litra. W kubku można nie tylko odmierzać składniki, ale także gotować i przechowywać potrawy.

Więcej szczegółów

130,00 zł brutto

 • 1 L
 • 0.5 L

 • Najważniejsze zalety produktów firmy Riess:
  - największa zalecana temperatura robocza wynosi 220°
  - maksymalna wytrzymałość na temperaturę wynosi 450° 
  - jakość materiału zapewnia neutralny aromat potraw
  - wykonane są z materiału odpornego na zarysowania, dzięki temu prezentują się bardzo dobrze przez długie lata użytkowania. 
  - bardzo dobrze nadaję się do indukcji oraz wszystkich innych źródeł ciepła
  - posiadają właściwości bakteriostatyczne i są bardzo łatwe do czyszczenia 
  - przyrządzane posiłki są zdrowsze oraz kuchnia jest bardziej energooszczędna 
  - dostępne w wielu kolorach i wzorach

  Czajniki austriackiej firmy Riess produkowane są od pokoleń w fabryce w Ybbsitz. Powlekane są trwałą i antybakteryjną powłoką ceramiczną odporną na zarysowania i uderzenia. Gładka, nieporowata powierzchnia jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii, a dzięki łatwemu czyszczeniu zapewnia optymalną higienę w kuchni. Emalia podgrzewana do wysokiej temperatury nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Naczynia Riess poleca się osobom skłonnym do alergii na nikiel. Dzięki specjalnej konstrukcji spodów i ścianek ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całym naczyniu. Do gotowania nie jest potrzebna wysoka temperatura co pozwala na oszczędność energii.   Funkcjonalny i praktyczny Czajnik emaliowany z gwizdkiem powleczony jest  trwałą i antybakteryjną powłoką ceramiczną odporną na zarysowania i uderzenia. Gładka, nieporowata powierzchnia jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii, co powoduje, że  czajnik jest łatwy do czyszczenia. Szybko zagotuje wodę Dzięki specjalnej konstrukcji spodów i ścianek ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całym naczyniu. Do zagotowania wody nie jest potrzebna wysoka temperatura,  co pozwala na oszczędność energii. Zdrowy i antyalergiczny Naczynia Riess poleca się osobom skłonnym do alergii na nikiel. Emalia podgrzewana do wysokiej temperatury nie wydziela żadnych szkodliwych substancji Dobry do każdej kuchni Czajnik może być stosowany w kuchni każdego typu. Odpowiedni do wszystkich typów kuchenek i piekarników.

 • Producent: Riess
  Pojemność: 0.5 L
  Realizacja: 10 dni
  Średnica: 9 cm
  Wysokość: 12 cm

Produkty z tej samej kategorii: